WWW PREZENTACE

FIREMNÍ WEB

Zda mít či nemít vlastní webové stránky je pro firmu nebo podnikatele jasná odpověď. Pokud hledáte více zákazníků, chcete upozornit na nový produkt nebo se uvést v regionu, kde otevíráte pobočku, je internetová prezentace ideální prostředek jak efektivně s minimem nákladů oslovit velkou řadu lidí.

ESHOP

Máte kamenou prodejnu nebo jen dobrý obchodní nápad? Začněte obchodovat na internetu! V poslední době se ustálil trend specializovaných eshopů, kde zákazník nakoupí od odborníků. S počáteční investicí začínající na několika tisícikorunách můžete zahájit své online podnikání už příští týden. Není to nic složitého, za týden to naučíte i Vaši babičku.

ONLINE KATALOG

Pokud je Vaše nabídka zboží zaměřena více na osobní kontakt s klinety, využijte spíše než eshop katalog produktů. Vaše stránky tak mohou zákazníky nalákat, informovat nebo rovnou dovést do Vaší prodejny či vzorkovny s konkrétním požadavkem. Tuto variantu internetové prezentace s úspěchem využívají přímo výrobci, dovozci nebo velkoobchody a maloobchody.

REDAKČNÍ SYSTÉM

Redakční systémy jsou vhodné pro společnosti, které potřebují často a jednoduše měnit obsah celého webu. Umožňují jednoduše vkládat články, fotografie, dokumementy, videa i disuze a ankety. Tuto formu prezentace ocení zejména obce, zájmové spolky, kluby a občanská sdružení. Snadný přístup více uživatelů dokáže za pár dní nebo týdnu nastartovat velký projekt s minimem nákladů.

MICROSITE

Představit konkrétní výrobek či službu lze také pomocí samostatné prezentace, která je zaměřená pouze na tuto oblast. Microsite slouží hlavně jako podpora prodeje a lze je provozovat jak krátkodobě tak i dlouhodobě. Tuto formu využijí až společnosti, které již provozují vlastní firemní www prezentaci (např. www.firma-novak.cz) a odděleně se spustí prezentace s výrobkem (např. www.kniha-pro-vsechny.cz)

ANALÝZY, OPTIMALIZACE SEO, COPYWRITING, REKLAMNÍ KAMPANĚ

Pro zaběhnuté prezentace, které potřebují popostrčit správným směrem vypracujeme analýzu a návrh na řešení. Současně je možná optimalizace pro vyhledávače - SEO nebo naplánování a rozběhnutí reklamní kampaně na internetu.

PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit s výběrem vhodné domény a hostingu? Vyřídíme za Vás registraci domény .CZ, .EU, .COM a zvolíme nejefektivnějšího poskytovatele hostingu (místo pro web). Spolu s doménou Vám založíme také emialové schránky nebo zdarma tzv. subdomény a další služby spojené s provozem (databáze, statistky návětěvnosti, zpětné odkazy...).

ODKAZY       © 2000-2014 LEGRAF.CZ Grafické studio, Brno    TOPlist