GRAFIKA

LOGA - NÁVRHY LOGOTYPŮ

Logo je jeden z nejvýznamějších komunikačních prvků, kterým se jako firma můžete prezentovat. Vyvoříme Vám originální logo, které bude dokonale reprezentovat Vaši společnost nebo produkt. Snažíme se, aby každé logo bylo originální, moderní a zároveň nadčasové. Zároveň musí dobře "fungovat" na kamionu i propisce. Máme dlouholeté zkušenosti s realizacemi tiskovin a reklamních předmětů takže od nás spolu s logem obdržíte také logomanuál spolu se soubory pro jakékoliv použití v budoucnu.

JEDNOTNÝ FIREMNÍ STYL - CORPORATE IDENTITY

Aby Vaše společnost nezanikla mezi ostatními, je velmi důležité udržet si jednotný firemní styl. Navrhneme Vám originální grafický styl, o který se můžete opřít. Lze zpracovat jak kompletně nový styl tak i redesign staršího, který se Vám již neosvědčil. Při budování značky Vám můžeme navrhnout také název společnosti, slogan nebo celkovou kampaň při uvádění společnosi na trh.

NÁVRHY TISKOVIN

Navrhujeme vizitky, letáky, katalogy, návody, publikace, titulní stránky i design celých knih. Veškeré tiskoviny navrhujeme s přihlédnutím na použitou technologii tisku a množství výsledných kusů. Jestliže nemáte konkrétní představu o způsobu tisku, nalezneme s Vámi ten nejefektivnější způsob. Výsledný návrh si od nás můžete zároveň nechat vytisknout a zkompletovat.

VEKTORIZACE - PŘEVOD OBRÁZKU DO KŘIVEK

Nestačí Vám malý obrázek firemního loga od dodavetele? Potřebujete šablonu obrázku nebo výrobku pro plotr, CAD, laser, gravírování a jiné aplikace, kde se bez "křivek" neobejdete? Převedeme Vám jakýkoliv obrázek (bitmapu) do křivek, aby jste mohli využít maximální zvětšení bez ztráty kvality. Více informací...

DALŠÍ GRAFICKÉ SLUŽBY

Reklamní kampaně (dlouhodobé i krátkodobé), návrhy propagačních materiálů a reklamních předmětů, 3D reklama, obalový design a další grafické služby podle vašich požadavků.

FOTOGRAFIE - PRODUKTOVÁ, REPORTÁŽNÍ

Produktová fotografie do tištěných i online katalogů, návodů k výrobkům nebo jakékoliv jiné prezentace zboží. Reportážní fotografie ze sportovních událostí a společenských akcí. Fotografie interiérů, exteriérů. Letecká fotografie akcí, budov a krajiny.

AKTUALITY

Otevírací doba na přelomu roku je uvedena v sekci kontakt.
ODKAZY       © 2000-2014 LEGRAF.CZ Grafické studio, Brno    TOPlist